PATOGENNÍ ZÓNY  - měření pozemků, bytů, RD  i kurzy na PZ a GPZ

Osobně se 15 let zabývám měřením patogenních zón virgulí i přístroji -vhodné i pro náročné klienty

Patogenní a geopatogenní zónyjejich vliv na člověka

Elektromagnetické záření, elektrické, radiační, různé vysílače i přijímače, radar, magnetické pole, ultrazvuk, infrazvuk, mikrovlny, gravitační vibrace, psychoaktivní zóny, podzemní prameny nebo také vodní žíly tektonické zlomy.....

 

Pro naše zdraví a psychickou pohodu je velmi důležité přeměřit tyto zóny v našich domovech. Ideální je změřit tyto zóny ještě před stavbou samotnou, stavební úpravou či nastěhováním do nového domu.
Dlouhodobé působení PZ a GPZ má na člověka neblahý vliv. Většinou se vliv zón projeví onemocněním nejslabšího orgánu v lidském těle.  Celý proces může urychlit vrozená dispozice. 

Krátkodobý pobyt v těchto zónách způsobuje u citlivějších jedinců poruchy soustředění, pocity stísněnosti, zlé sny i nevysvětlitelné únavy. Dlouhodobý pobyt může nastartovat řadu chorob.
Patogenní i geopatogenní zóny vyvolávají nejen bolesti hlavy a nespavost, ale i těžká onemocnění. Pobyt v oblasti zóny způsobuje po delší době rakovinu, onemocnění jater, neplodnost a řadu dalších chorob. 

Většinou člověk pocítí vliv zón, až když onemocní.

 

Předám Vám v kostce  své 15 leté zkušenosti….nechť se nám žije lépe a radostněji.

Měřím zóny pomocí virgul, pružin a i přístrojově.

 

 

 

 
                                                    
 

Moji rádcové a má inspirace p. Drábek ( 29 let praxe) a p. Juřiček (56 let praxe)

 

"Můžeme je rozdělit na dvě části. Jsou to jednak druhy různých anomálií, které nám vytvořila sama příroda. K nimž patří například geopatogenní zóny vytvářené různým způsobem, jako například vodními prameny procházejícími podložím. Avšak ve většině případů se jedná o směsice různých druhů záření, které je schopen zachytit  jen dobře trénovaný člověk. Jejich odrušování je také velice hypotetické a diskutabilní. Měří se s pomocí reakce našeho podvědomí s různými druhy virgulí. Dále jsou zde různé změny magnetického pole , potom elektrické pole, infrazvuk, ultrazvuk, a různé druhy jiných záření včetně radioaktivity. Proto je velice obtížné takzvaně odrušit tyto prostory, například v bytech nebo v rodinných domcích. Odstínit lze jedině elektrosmog s přístrojem pana Boháče. Jinak zatím jsem za dvacet dva let neviděl přístroj, který spolehlivě odruší různé typy patogenních zón. Je mnoho různé literatury o těchto jevech, ale málokteří autoři píší praktické rady. Je dobré zde vyzvednout nenápadné dílko  pana Břetislava Nového, které jako jedno z mála, je doslova nabité informacemi o patogenních zónách a jejich zjišťování."

(p.Jaroslav Drábek)

 

Alexandra HELLEN

Alexandra Hiermanová
Božetěchova 36, Brno, 612 00
+ 420 777 210 430

POKUD VÁM TELEFON HNED NEZVEDÁM - VĚNUJI SE ZROVNA rodině, sobě či druhým - PROSÍM NAPIŠTE, ZAVOLÁM ZPĚT JAK BUDU MOCI. :-) Děkuji
datlik.brno@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode