Jmenuji se Alexandra Dvořáčková Hiermanová

dětství jsem prožila převážně v krásné krajině Vysočiny. Vystudovala jsem strojírenskou technologii a žila pár let v Praze. Mezi tím jsem procestovala Evropu, žila jsem v Německu a nějaký čas v Řecku. V 25 letech jsem se "podruhé" narodila – tímto okamžikem pro mne začal existovat svět, o kterém jsem jenom tušila hluboko uvnitř své duše. Svět s Božím řádem, nepsanými pravidly a zákonitostmi. Svět plný barev, lásky, energie a dimenzí. Svět, který objevuji každým dnem při své cestě, kde cítím, vnímám a chápat občas není třeba. Odstěhovala jsem se do Brna, kde 18 rokem žiji.

Po mém „setkání se smrtí“ jsem se začala léčit a to po všech rovinách a začalo mne zajímat spoustu souvisejících věcí a tak jsem mohla začít pomáhat i druhým. A jak se říká: "vrána k vráně" setkávala jsem se a setkávám s lidmi, co mi pomohli a pomáhají a i inspirovali a inspirují na mé cestě životem.

Ve 34 letech jsem měla těžkou autohavárii. Nic není náhoda. Auto, které do nás nabouralo řídila mladá žena Zuzanka, která tuto nehodu nepřežila. Její duše byla týden se mnou, než jsme ji spolu s jednou milou paní odvedli do světla. Tento příběh je rozsáhlejší. Od té doby jsem více senzitivní, jasnozřivá a přidala jsem se ke skupině EPRV777 jako médium a pomáháme nejen duším, ale i lidem. Jako by Zuzanka ve mne zanechala dar, který mohu předávat dál a pomáhat a inspirovat lidi a učit se lásce- životu...

 

Inspirace nechť je oboustranná ve všech ohledech pro ty,

 kteří hledají a chtějí :-)