KUNG FU, ČCHI KUNG

 

Osobně se Kung fu věnuji od roku 2008 a vřele doporučuji www.hunggar.cz

Naše  Kung Fu škola samostatně funguje v Brně od roku 2005, hlavní tréninkovou náplní je tradiční kung fu, styl Hungovy Pěsti (Hung Gar Kuen) v linii rodiny Lam.

Již od počátku svého založení intenzivně spolupracujeme s dalšími kung fu školami v České republice i zahraničí. Naši žáci mají možnost setkávat se s předními osobnostmi tohoto bojového umění, přímo v České republice, potažmo v Brně. Pravidelně k nám zajíždí zejména velmistr Lam Chun Sing, či jeho dlouholetý žák pan Leon Dogan. Práce a snaha studentů z Brna byla oceněna - v roce 2008 jsme se stali oficiální školou Velmistra Lam Chun Singa. Velmistr Lam při této příležitosti propůjčil škole své jméno, které  zní Lam Ga Hung Kuen – Lam Chun Sing Kung Fu Studio Brno. Tato událost nás zavazuje dále tvrdě pracovat na dalším rozvoji a propagaci tohoto úžasného umění. 
 

Školu vede sifu Jiří Holáň, který se stylu Hung Gar věnuje od roku 1996. Od roku 2008 je rovněž osobním žákemVelmistra Lam Chun Singa, se kterým se pravidelně setkává a trénuje ať již v Hong Kongu, nebo při Velmistrových cestách do Evropy.

 

 

 

Od roku 2014 cvičím a učím se ČCHI-KUNG u Martina Rohela a nesmírně mne to posunulo do hlubšího vnímání a jednoty těla ducha a mysli

  •                                                                                    www.wushuakademie.cz/

zabýváme se praktikováním několik set let starého čínského zdravotního a bojového umění Taijiquan rodiny Chen a Jang. Dále vyučujeme jeden z nejstarších stylů  kung-fu Shaolinguan, který vznikl v klášteře Shaolin. Výuka je orientovaná nejen na dospělé zájemce ženy i muže bez věkového omezení, ale i na děti a mládež. Na pravidelných hodinách, kurzech a seminářích se pomalu seznámíte s tímto velmi propracovaným a krásným uměním jakým beze sporu Taiji a Shaolin kung-fu je.

  •  
 

AŤ DĚLÁTE CO DĚLATE, HLAVNĚ NĚCO DĚLEJTE NEJEN PRO SVÉ ZDRAVÍ A DUŠEVNÍ PHODU :-)