VAŠE DĚKUJI :-) za které děkuji ...

 • Sašu jsem potkala na své cestě životem ve chvíli, kdy mne nečekané překážky přinutily se zamyslet nad svým jednáním.   Terapie se Sašou je dialog. Není to jenom o naslouchání, ale i o předložení návodu a o citlivém vedení při hledání odpovědí, jak návod použít.  Je to o připomenutí , znovuobjevení  nebo objevení platících zákonitostí ,  které Saša  dokáže s velkou empatií a znalostí života při terapiích předložit.

  O.
 
 • Ahoj Sašo,ještě jednou jsem Ti chtěla poděkovat za péči, kterou jsi mi věnovala. Poděkování zasílám i Jardovi.  Stále pracuji na uzemňování a vystřeďování.
  To obrovské poděkování, které Ti chci vyjádřit, jak jsi mi pomohla se umocňuje ještě tím, že jsem v neděli dojela domů a náš dům je zcela čistý. Není tam ani jedna zóna. Nebyla. Stále pracuji na tom, co jsi mi říkala. Včera večer opět začala Anička plakat. Přestože v jiných pokojích nebyly, tam, do dětského pokoje,  se zóna vrátila. Pracovala jsem na tom, co jsi mi řekla. Uprostřed noci a ona nakonec zmizela. Úplně totéž se mi stalo dnes v práci. Na mém místě za stolem se opět objevila, byla silná a silnou koncentrací, cvičením, dýcháním, zmizela.

  Chtěla jsem Ti to napsat. Opatruj se a příští rok na viděnou. Moc ráda přijedu na kurz léčitelství. Chci zapracovat na tom, co jsi mě naučila a dále trénovat směrem, který mám. H.

 
 • Ahoj Sasi,
       velky klid rozhostil se v mem nitru.
       Pokud neco prijde, prijimam to. Ne z pohledu, ze prijimam, co me vadi, ale ze prijimam sam sebe jako toho, kdo to dela.
       A v ten moment to najednou mizi.
       Predtim jsem si vytvoril meditacni zahradu, kam jsem mohl sejit (technika z modre alfy), ale ted, co jsi mi pomohla otevrit dvere me duse, najednou staci pomyslet a        jsem tam. Sice nevidim tu krajinu ostre, ale citim se tam bajecne uzasne. Takovy klid a lasku, kdykoliv tam jsem.
      Tu chybejici lasku jsem hledal venku. Nedokazal jsem si ji dat ja sam.
       I kdyz jsem se jiz zacal mit rad, tak jsem si teprve ted zacal posilat lasku. 
 
      Dekuji, dekuji, dekuji
 
     P.
 
 
 • Sašenko, 

      chtela jsem Ti zpetne velice podekovat za nase vyjimecne setkani. Spousta věcí se pohla, skutecne citim, ze minulost jsem uzavrela na vsech urovnich, především v           srdci a tesim se z přítomnosti a toho co prijde. Dekuji Ti, ze jsme spolecne dokazaly, to co pro mne samotnou bylo velice obtizne. Uz jsem se zacetla do knihy Miluj         svuj zivot a je mi pruvodcem.

      Budu se tesit zase nekdy na viděnou a jeste jednou velke diky, Tvrdim, ze po svete chodi prevteleni andele, jednim z nich jsi Ty.

      V.G.

 

 • Ahoj Saso! 

     jen ti chci rict, ze mi je hrozne fajne! Zacinam si uvedomovat tu energii co proudi skrze me cim dal vic! Je to trosku tezsi zastavit se a soustredit se sama na sebe kdyz      mam pred odletem tolik povinnosti.. potkala jsem par kamaradek a co maji ruzne problemy a snazila jsem se jim trosku promluvit do dusicky. Mam takove chytre reci        uz delsi dobu! nevim kde se to ve me bere, ale zacinam tusit! vsichni me pak hrozne objimali a dekovali, jak jsem jim pomohla a dodala energii a silu.. uzasny! 

     A dekuji ti moc! Za vsechno! Za to ze jsme se meli potkat! Urcite se ti jeste ozvu! Dekuju a preju krasny den!

     N.K.

 

 • Milá Sašo,

     ještě jednou moc děkuji za nezapomenutelné setkání. Snažím se dělat vše,jak jste mi poradila,ale není to snadné,nyní hlavně díky velkým přesčasům v práci. Syna jsem      dala na kroužek plavání,mluvili jsme spolu telefonicky. Byl se mnou u Vás můj průvodce-mnich, jak mi radil, korálky-jsem vyndala ze skříně a pověsila si je na okno v        bytě-je to růženec s křížkem sv.Benedikta, koupila jsem si další a nosím ho i v práci a je mi líp...přicházejí různé situace, ne všechny zvládám podle svých představ, ale      mé představy o tom, jak řešit některé situace nemusí být vždy správné, stále se učím. Ráda bych Vás zase viděla nebo alespoň slyšela. Naplňujete mne takovým                klidem. Děkuji. 

     M.

Dotek anděla

Dotek anděla:-)

Dotek anděla. Má duše sem a tam bloudila v temnotách, a já se potácel v bolestných mrákotách. Srdce mé, pro lásku uzavřené mělo strach, srdce moje se jen chvělo, prudce bilo na poplach. Láska se mi vyhýbala, smutné bylo moje bytí, A v zahradě mého života, bylo jen zvadlé kvítí. Dlouho jsem...
Celý článek

 

Alexandra Hiermanová

Dobrovského 29, Brno, 612 00
IN SALÓN, koupaliště Dobrák
+ 420 777 210 430
www.proutkaribrno.cz
www.gha.cz
POKUD VÁM TELEFON HNED NEZVEDÁM - VĚNUJI SE ZROVNA rodině, sobě či druhým - PROSÍM NAPIŠTE, ZAVOLÁM ZPĚT JAK BUDU MOCI. :-) Děkuji
datlik.brno@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode