VAŠE DĚKUJI :-) za které děkuji ...

 • Marie P.
  Požádat o pomoc... 
  Požádala jsem Alexandru H., aby pomohla duši mého synovce Luboše A., kterému se stala 2.1.2019 autonehoda. Auto dostalo smyk a stalo se neovladatelným, tato situace vyústila v zásah RZS s uvedením do umělého spánku, připojením na dýchací přístroje a plnou monitorací životních funkcí. Lékaři mluvili s velmi neurčitou prognózou (krvácení do mozku, polámaných 5 žeber na pravé straně, propíchnutá plíce na pravé straně a mnoho dotlučených ran a pohmožděnin).
  Cítila jsem strach a paniku. Začínala jsem pociťovat, že ho ztrácíme, že chce odejít. Žádala jsem všechny světelné bytosti, co znám a ne jen já, ale celá naše veliká rodina. Cítila jsem také, že potřebuji ještě někoho mnohem zkušenějšího. Ozvala jsem se přítelkyni, kamarádce, která má dar komunikovat s duší člověka, ať už za života, na přechodu života a smrti, či duší zemřelého.
  Požádala jsem ji večer, zda by mohla promluvit s jeho duší, pokud ji to dovolí a zjistí co se děje. Chtěla jeho celé jméno a fotku. Dále jsem čekala na zpětnou vazbu. Alexandra H. k ránu poslala zprávu. Spojení se povedlo a Ti dva spolu byli a komunikovali. Ještě ten den začal sám dýchat bez přístrojů a jeho stav se ode dne lepší. Já pocítila obrovskou úlevu a velkou podporu světla a radost, když jsem zjistila, že jeho čas ještě nepřišel a on se rozhodl pro život. Celá naše rodina ho velmi podporuje a pomáhá, jak jeho tělu, tak i duši. Nejen modlitbami, návštěvy, péčí a láskou a svobodou volby.
  Děkuji.

   

  Alexandra H.
  Bylo to zvláštní- jeho duše byla zmatená a vystrašená. Vyšší vůle nebyla, aby odešel do zdroje, ta volba byla na něm. Uklidnila jsem ho a ukázala celou situaci, probírali jsme spolu a rozšiřovali možnosti jeho bytí. Promítla jsem mu princip navrácení do těla a uzdravení a možnosti života lidské bytosti na této planetě. Nechala jsem na něm jeho volbu, ať už by byla jakákoliv, měl moji úctu a respekt. Bylo to nádherné a děkuji Bohu za vedení a tento dar a za setkání. Držím palečky Lubošovi a celé jeho rodině.
  Alexandra datlík
   

 • Boli Vas zada? Rada bych Vam doporucila uzasnou maserku Sasu Hiermanovou. Predevcirem jsem nemohla chodit a hybat se a po jeji skvele naprave chodim a uz skoro neboli. Dekuji Sasi

 • Tři měsíce jsem sebou tahal bolest v zádech z nezřízeného sportování. Nějaké hluboké asi mezižeberní svalstvo. Po jedné velmi intenziní sportovní expozici to už nešlo vydžet a tak mí cesta vedla kam - no k Saše. A konala úplně jinak než by to bylo u lékaře - porovnala si mne z hlediska celkového držení těla a délky nohu a zátěže zad a pak samozřejměšla na záda. Druhý den - velká úleva, třetí den - vůbec žádný problém . Velký dík. Já blbec jsem měl k ní jít dřív. PS.: Toto není placená inzerce :)

 • Milá Sašenko, víš ty vůbec že jsi můj anděl? Myslela jsem, že mám v sobě vše zpracované, vyřešené, přijmuté a odevzdané.ano. Mysl se domnívala. Ale až díky tobě se "to" celé doladilo. Sašenko děkuji za tebe, za tvou energii, za tvou ochotu, za tvou naruč, za tvé umění, přijmutí, pochopení, vyslyšení, rady, informace. Jsi úžasná, krásná, voňavá, silná i křehká. Jsi bojovnice, která mne motivuje v tom nejlepším a já mám veliké štěstí, že jsi se mi po 32 letech znovu objevila na mé cestě..
  Z celého svého srdce  mohu svědomitě zde napsat, že jsi člověk který opravdu pomáhá...nezištně..poctivě.. 

 • Sašu jsem potkala na své cestě životem ve chvíli, kdy mne nečekané překážky přinutily se zamyslet nad svým jednáním.   Terapie se Sašou je dialog. Není to jenom o naslouchání, ale i o předložení návodu a o citlivém vedení při hledání odpovědí, jak návod použít.  Je to o připomenutí , znovuobjevení  nebo objevení platících zákonitostí ,  které Saša  dokáže s velkou empatií a znalostí života při terapiích předložit.

  O.
 
 • Ahoj Sašo,ještě jednou jsem Ti chtěla poděkovat za péči, kterou jsi mi věnovala. Poděkování zasílám i Jardovi.  Stále pracuji na uzemňování a vystřeďování.
  To obrovské poděkování, které Ti chci vyjádřit, jak jsi mi pomohla se umocňuje ještě tím, že jsem v neděli dojela domů a náš dům je zcela čistý. Není tam ani jedna zóna. Nebyla. Stále pracuji na tom, co jsi mi říkala. Včera večer opět začala Anička plakat. Přestože v jiných pokojích nebyly, tam, do dětského pokoje,  se zóna vrátila. Pracovala jsem na tom, co jsi mi řekla. Uprostřed noci a ona nakonec zmizela. Úplně totéž se mi stalo dnes v práci. Na mém místě za stolem se opět objevila, byla silná a silnou koncentrací, cvičením, dýcháním, zmizela.

  Chtěla jsem Ti to napsat. Opatruj se a příští rok na viděnou. Moc ráda přijedu na kurz léčitelství. Chci zapracovat na tom, co jsi mě naučila a dále trénovat směrem, který mám. H.

 
 • Ahoj Sasi,
       velky klid rozhostil se v mem nitru.
       Pokud neco prijde, prijimam to. Ne z pohledu, ze prijimam, co me vadi, ale ze prijimam sam sebe jako toho, kdo to dela.
       A v ten moment to najednou mizi.
       Predtim jsem si vytvoril meditacni zahradu, kam jsem mohl sejit (technika z modre alfy), ale ted, co jsi mi pomohla otevrit dvere me duse, najednou staci pomyslet a        jsem tam. Sice nevidim tu krajinu ostre, ale citim se tam bajecne uzasne. Takovy klid a lasku, kdykoliv tam jsem.
      Tu chybejici lasku jsem hledal venku. Nedokazal jsem si ji dat ja sam.
       I kdyz jsem se jiz zacal mit rad, tak jsem si teprve ted zacal posilat lasku. 
 
      Dekuji, dekuji, dekuji
 
     P.
 
 
 • Sašenko, 

      chtela jsem Ti zpetne velice podekovat za nase vyjimecne setkani. Spousta věcí se pohla, skutecne citim, ze minulost jsem uzavrela na vsech urovnich, především v           srdci a tesim se z přítomnosti a toho co prijde. Dekuji Ti, ze jsme spolecne dokazaly, to co pro mne samotnou bylo velice obtizne. Uz jsem se zacetla do knihy Miluj         svuj zivot a je mi pruvodcem.

      Budu se tesit zase nekdy na viděnou a jeste jednou velke diky, Tvrdim, ze po svete chodi prevteleni andele, jednim z nich jsi Ty.

      V.G.

 

 • Ahoj Saso! 

     jen ti chci rict, ze mi je hrozne fajne! Zacinam si uvedomovat tu energii co proudi skrze me cim dal vic! Je to trosku tezsi zastavit se a soustredit se sama na sebe kdyz      mam pred odletem tolik povinnosti.. potkala jsem par kamaradek a co maji ruzne problemy a snazila jsem se jim trosku promluvit do dusicky. Mam takove chytre reci        uz delsi dobu! nevim kde se to ve me bere, ale zacinam tusit! vsichni me pak hrozne objimali a dekovali, jak jsem jim pomohla a dodala energii a silu.. uzasny! 

     A dekuji ti moc! Za vsechno! Za to ze jsme se meli potkat! Urcite se ti jeste ozvu! Dekuju a preju krasny den!

     N.K.

 

 • Milá Sašo,

     ještě jednou moc děkuji za nezapomenutelné setkání. Snažím se dělat vše,jak jste mi poradila,ale není to snadné,nyní hlavně díky velkým přesčasům v práci. Syna jsem      dala na kroužek plavání,mluvili jsme spolu telefonicky. Byl se mnou u Vás můj průvodce-mnich, jak mi radil, korálky-jsem vyndala ze skříně a pověsila si je na okno v        bytě-je to růženec s křížkem sv.Benedikta, koupila jsem si další a nosím ho i v práci a je mi líp...přicházejí různé situace, ne všechny zvládám podle svých představ, ale      mé představy o tom, jak řešit některé situace nemusí být vždy správné, stále se učím. Ráda bych Vás zase viděla nebo alespoň slyšela. Naplňujete mne takovým                klidem. Děkuji. 

     M.

Dotek anděla

Dotek anděla:-)

Dotek anděla. Má duše sem a tam bloudila v temnotách, a já se potácel v bolestných mrákotách. Srdce mé, pro lásku uzavřené mělo strach, srdce moje se jen chvělo, prudce bilo na poplach. Láska se mi vyhýbala, smutné bylo moje bytí, A v zahradě mého života, bylo jen zvadlé kvítí. Dlouho jsem...
Celý článek

Alexandra Hiermanová

Božetěchova 36, Brno, 612 00
+ 420 777 210 430

POKUD VÁM TELEFON HNED NEZVEDÁM - VĚNUJI SE ZROVNA rodině, sobě či druhým - PROSÍM NAPIŠTE, ZAVOLÁM ZPĚT JAK BUDU MOCI. :-) Děkuji
datlik.brno@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode