Říkám jedno velké DĚKUJI, p.Alexandra je nejen profík, je úžasný člověk, který pomáhá ostatním. Skvělé masáže které pomáhají od bolesti. A kineziologie -one brain, kterou mi odblokovala blok z dětství. Doporučuji.

 

Jedinečná a úžasná, jinak Sašu nemůžu popsat! Vždycky jsem od ní odcházela naplněná optimismem. Pomohla mi s problémy se zády tak, jak dlouhá léta žádný doktor nedokázal! A ani nemluvím o psychické stránce, trpěla jsem úzkostmi a díky Saše je mi krásně! Vřele doporučuji ať už máte psychické nebo fyzické bolesti!!

 

Od klientky zpětná vazba na KINEZIOLOGII PRO jejího PEJSKA. Děkuji!

Dvouletá fenka, v podstatě celou dobu co ji máme, se občas škrábala. Parazity až na občasné klíště neměla, napadla mě potravinová alergie, vysadila jsem kuřecí maso, zkoušela i různé granule, ale bez viditelného výsledku. Poslední dobou si začala i okusovat packy a rozškrábala ucho do krve. Na veterině nic konkrétního nezjištěno, byl mi nabídnut šampon s tím, že když škrábání nepřestane, udělaly by se stěry. Nasadila jsem eliminační dietu a po 2 týdnech bez zlepšení jsme jeli na KINEZIOLOGII. Na sezení se zjistilo, že problém byl v nepřijetí štěněte fenkou, kterou jsme už měli doma. Když jsme si ji jako štěňátko přivezli, ta starší po ní okamžitě vyjela a následujících několik týdnů jí dávala najevo, že tu není vítaná. Samotnou by mě to vůbec nenapadlo, fenky si na sebe časem zvykly, hrají si spolu, i na procházky jsou zvyklé chodit společně. Ale to počáteční nepěkné uvítání v ní zůstalo. Ke zlepšení došlo okamžitě, po příjezdu domů se neškrábe ani si neokusuje packy, alergie na jídlo se nepotvrdila.

 

Saši, děkuji za páteční kinezku. Je krásně, cítím to jako takové sjednocení všech ostatních terapií, které jsem s Tebou zažila.Také děkuji za 4 roky podpory❤️Držím Ti palce ať i Tobě vše vyjde jak si přeješ☀️

 

Pročištění pozemku a domu od psychoaktivnich zón a nalezení energetického místa, které pomůže navýšit energii celého domu a pozemku pro lepší a radostnější život. 

 

Dnes proběhlo měření PZ a GPZ u paní, která špatně spala. Příčina byla v elektrickém budíku u hlavy a nestíněnou prodlužkou za hlavou a starou lampou, které vyzařovali silné elektromagnetické a elektrické pole. Vše jsme konzultovali a vyřešili. Mám z toho radost a hlavně s nadšení paní, která našla řešení svých potíží...

 

Od klientky s jejím souhlasem a ne pro naše ego, ale pro inspiraci a pomoci dalším:

Chtěla bych vám Saši moc poděkovat za pomoc a odvedení duše mojí maminky do světla. Moc vám děkuji, jste úžasný člověk.Máte úžasný dar a pomáháte ostatním.Takových lidí je opravdu málo . Velice si toho vážím a jsem ráda že jsem vás i Honzu poznala osobně .

 

Od klientky a děkuji za zpětnou vazbu!

Máme doma zhruba šestiletou kříženku z útulku, která měla od narození naší dcerky problém s přiblížením ostatních pejsků ke mně nebo k dcerce. Začala hystericky štěkat a pejsky odhánět. Po jedné kineziologické návštěvě u Saši je Pralinka mnohem klidnější. :) Ještě to chce trochu doladit, ale už teď je posun. Zvládá si hrát s pejsky i v naší blízkosti, což předtím nedělala, jen odháněla. :) Takže děkujeme a doporučujeme! 

 

Chtěla bych touto cestou veřejně mnohokrát poděkovat Sašce Datlíkovi za to, že po prodělaném oběhovém kolapsu, usadila moji duši (která byla připravena odejít do světla) zpátky do těla.
Bez tvojí pomoci bych Saško nedokázala normálně fungovat.
Děkuji Hanka

 

Kurz baňkování, byl naprosto super. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, proč a jak se baňkuje, co dělat a nedělat při baňkování a co po skončení. Osobně jsem nadšena z krásného přístupu lektorky Saši i mé spolubojovnice Marušky. Ohnivé baňky mne nadchly a důležité je, že jsem ani nic nepodpálila, díky dohledu Saši. Osobně hned tento měsíc investuji do baněk, protože ten pocit poté (preferuji hlavně baňkování beder) se vždy dostaví úžasná úleva a mám pocit uvolnění a že energie proudí dál. Je i skvělé to, že se na Sašu mohu obracet i kdykoliv s dotazy ohledně baňkování a v případě nejasností mi poradí. Takže Sašenko děkuji a doporučuji. Už se těším až budeš dělat další kurz, pokud to jen trochu půjde tak se zúčastním. Bohunka NIxová

 

Dnes jsem navštívila Sašku, našeho Datlíka, protože jsem potřebovala opravit tělo i duši. A kdo jiný by to dokázal lépe než ona.
Nebyla jsem u ní poprvé a tak vím, že je prostě nejlepší.
Řekla jsem Sašce, že rok 2020 pro mě a mou rodinu nezačal příliš dobře. Bylo tam jedno úmrtí a za pár dní po něm málem i druhé. Bylo toho na mě docela hodně.
Saška z mého těla stáhla stres, opravila fyzické tělo a pro moji duši se stala Vesmírným průvodcem.
Bylo to opravdu úžasné!
Z dnešní terapie jsem odcházela plná energie a za to Ti Saško patří moje velké díky!❤

 

Píšu pro inspiraci..
Každý má příběh své duše. Když se mi některé věci vrací do života - jakoby se opakuji a mám pocit, že se točím v kruhu, jako bych byla zacyklená, tak pak čekám na vhodný okamžik, kdy se mi otevírá portál 'času' a tak se mohu vrátit a uzdravit dané místo i jiném svém předchozím životě. Dokončím ten kruh a vystoupím z něj s vděčnosti poznáním a láskou. Dnes budu cestovat v čase do svého příběhu duše...dnes mě to pouští do prvního života tady na Zemi do kmene Illinois jako syn náčelníka.
Putovala jsem dnes lesy 4 hodiny a nechala se vést až došlo k otevření portálu a prožila neskutečný příběh smíření.... Bylo to neuvěřitelné a velmi niterné skrze srdce a já děkuji všem za jemné a laskavé vedení.
vděčný datlík Saša

 

Marie P.
Požádat o pomoc... 
Požádala jsem Alexandru H., aby pomohla duši mého synovce Luboše A., kterému se stala 2.1.2019 autonehoda. Auto dostalo smyk a stalo se neovladatelným, tato situace vyústila v zásah RZS s uvedením do umělého spánku, připojením na dýchací přístroje a plnou monitorací životních funkcí. Lékaři mluvili s velmi neurčitou prognózou (krvácení do mozku, polámaných 5 žeber na pravé straně, propíchnutá plíce na pravé straně a mnoho dotlučených ran a pohmožděnin).
Cítila jsem strach a paniku. Začínala jsem pociťovat, že ho ztrácíme, že chce odejít. Žádala jsem všechny světelné bytosti, co znám a ne jen já, ale celá naše veliká rodina. Cítila jsem také, že potřebuji ještě někoho mnohem zkušenějšího. Ozvala jsem se přítelkyni, kamarádce, která má dar komunikovat s duší člověka, ať už za života, na přechodu života a smrti, či duší zemřelého.
Požádala jsem ji večer, zda by mohla promluvit s jeho duší, pokud ji to dovolí a zjistí co se děje. Chtěla jeho celé jméno a fotku. Dále jsem čekala na zpětnou vazbu. Alexandra H. k ránu poslala zprávu. Spojení se povedlo a Ti dva spolu byli a komunikovali. Ještě ten den začal sám dýchat bez přístrojů a jeho stav se ode dne lepší. Já pocítila obrovskou úlevu a velkou podporu světla a radost, když jsem zjistila, že jeho čas ještě nepřišel a on se rozhodl pro život. Celá naše rodina ho velmi podporuje a pomáhá, jak jeho tělu, tak i duši. Nejen modlitbami, návštěvy, péčí a láskou a svobodou volby.
Děkuji.

Alexandra H.

Bylo to zvláštní- jeho duše byla zmatená a vystrašená. Vyšší vůle nebyla, aby odešel do zdroje, ta volba byla na něm. Uklidnila jsem ho a ukázala celou situaci, probírali jsme spolu a rozšiřovali možnosti jeho bytí. Promítla jsem mu princip navrácení do těla a uzdravení a možnosti života lidské bytosti na této planetě. Nechala jsem na něm jeho volbu, ať už by byla jakákoliv, měl moji úctu a respekt. Bylo to nádherné a děkuji Bohu za vedení a tento dar a za setkání. Držím palečky Lubošovi a celé jeho rodině.
Alexandra datlík
 

 

Boli Vas zada? Rada bych Vam doporucila uzasnou maserku Sasu Hiermanovou. Predevcirem jsem nemohla chodit a hybat se a po jeji skvele naprave chodim a uz skoro neboli. Dekuji Sasi

 

Tři měsíce jsem sebou tahal bolest v zádech z nezřízeného sportování. Nějaké hluboké asi mezižeberní svalstvo. Po jedné velmi intenziní sportovní expozici to už nešlo vydžet a tak mí cesta vedla kam - no k Saše. A konala úplně jinak než by to bylo u lékaře - porovnala si mne z hlediska celkového držení těla a délky nohu a zátěže zad a pak samozřejměšla na záda. Druhý den - velká úleva, třetí den - vůbec žádný problém . Velký dík. Já blbec jsem měl k ní jít dřív. PS.: Toto není placená inzerce :)

 

Milá Sašenko, víš ty vůbec že jsi můj anděl? Myslela jsem, že mám v sobě vše zpracované, vyřešené, přijmuté a odevzdané.ano. Mysl se domnívala. Ale až díky tobě se "to" celé doladilo. Sašenko děkuji za tebe, za tvou energii, za tvou ochotu, za tvou naruč, za tvé umění, přijmutí, pochopení, vyslyšení, rady, informace. Jsi úžasná, krásná, voňavá, silná i křehká. Jsi bojovnice, která mne motivuje v tom nejlepším a já mám veliké štěstí, že jsi se mi po 32 letech znovu objevila na mé cestě..
Z celého svého srdce <3 mohu svědomitě zde napsat, že jsi člověk který opravdu pomáhá...nezištně..poctivě.. 

 

Sašu jsem potkala na své cestě životem ve chvíli, kdy mne nečekané překážky přinutily se zamyslet nad svým jednáním.   Terapie se Sašou je dialog. Není to jenom o naslouchání, ale i o předložení návodu a o citlivém vedení při hledání odpovědí, jak návod použít.  Je to o připomenutí , znovuobjevení  nebo objevení platících zákonitostí ,  které Saša  dokáže s velkou empatií a znalostí života při terapiích předložit.

 

Ahoj Sašo,ještě jednou jsem Ti chtěla poděkovat za péči, kterou jsi mi věnovala. Poděkování zasílám i Jardovi.  Stále pracuji na uzemňování a vystřeďování.

 

To obrovské poděkování, které Ti chci vyjádřit, jak jsi mi pomohla se umocňuje ještě tím, že jsem v neděli dojela domů a náš dům je zcela čistý. Není tam ani jedna zóna. Nebyla. Stále pracuji na tom, co jsi mi říkala. Včera večer opět začala Anička plakat. Přestože v jiných pokojích nebyly, tam, do dětského pokoje,  se zóna vrátila. Pracovala jsem na tom, co jsi mi řekla. Uprostřed noci a ona nakonec zmizela. Úplně totéž se mi stalo dnes v práci. Na mém místě za stolem se opět objevila, byla silná a silnou koncentrací, cvičením, dýcháním, zmizela.

 

Chtěla jsem Ti to napsat. Opatruj se a příští rok na viděnou. Moc ráda přijedu na kurz léčitelství. Chci zapracovat na tom, co jsi mě naučila a dále trénovat směrem, který mám. H.

 

Ahoj Sasi,velky klid rozhostil se v mem nitru. Pokud neco prijde, prijimam to. Ne z pohledu, ze prijimam, co me vadi, ale ze prijimam sam sebe jako toho, kdo to dela. A v ten moment to najednou mizi. Predtim jsem si vytvoril meditacni zahradu, kam jsem mohl sejit (technika z modre alfy), ale ted, co jsi mi pomohla otevrit dvere me duse, najednou staci pomyslet a jsem tam. Sice nevidim tu krajinu ostre, ale citim se tam bajecne uzasne. Takovy klid a lasku, kdykoliv tam jsem. Tu chybejici lasku jsem hledal venku. Nedokazal jsem si ji dat ja sam I kdyz jsem se jiz zacal mit rad, tak jsem si teprve ted zacal posilat lasku. Dekuji, dekuji, dekuji

 

Sašenko, chtela jsem Ti zpetne velice podekovat za nase vyjimecne setkani. Spousta věcí se pohla, skutecne citim, ze minulost jsem uzavrela na vsech urovnich, především v  srdci a tesim se z přítomnosti a toho co prijde. Dekuji Ti, ze jsme spolecne dokazaly, to co pro mne samotnou bylo velice obtizne. Uz jsem se zacetla do knihy Miluj  svuj zivot a je mi pruvodcem.Budu se tesit zase nekdy na viděnou a jeste jednou velke diky, Tvrdim, ze po svete chodi prevteleni andele, jednim z nich jsi Ty.V.G

 

Ahoj Saso! jen ti chci rict, ze mi je hrozne fajne! Zacinam si uvedomovat tu energii co proudi skrze me cim dal vic! Je to trosku tezsi zastavit se a soustredit se sama na sebe kdyz  mam pred odletem tolik povinnosti.. potkala jsem par kamaradek a co maji ruzne problemy a snazila jsem se jim trosku promluvit do dusicky. Mam takove chytre reci  uz delsi dobu! nevim kde se to ve me bere, ale zacinam tusit! vsichni me pak hrozne objimali a dekovali, jak jsem jim pomohla a dodala energii a silu.. uzasny! A dekuji ti moc! Za vsechno! Za to ze jsme se meli potkat! Urcite se ti jeste ozvu! Dekuju a preju krasny den!

 

Milá Sašo,ještě jednou moc děkuji za nezapomenutelné setkání. Snažím se dělat vše,jak jste mi poradila,ale není to snadné,nyní hlavně díky velkým přesčasům v práci. Syna jsem  dala na kroužek plavání,mluvili jsme spolu telefonicky. Byl se mnou u Vás můj průvodce-mnich, jak mi radil, korálky-jsem vyndala ze skříně a pověsila si je na okno v  bytě-je to růženec s křížkem sv.Benedikta, koupila jsem si další a nosím ho i v práci a je mi líp...přicházejí různé situace, ne všechny zvládám podle svých představ, ale      mé představy o tom, jak řešit některé situace nemusí být vždy správné, stále se učím. Ráda bych Vás zase viděla nebo alespoň slyšela. Naplňujete mne takovým  klidem. Děkuji. 

 

Dotek anděla

Dotek anděla:-)

Dotek anděla. Má duše sem a tam bloudila v temnotách, a já se potácel v bolestných mrákotách. Srdce mé, pro lásku uzavřené mělo strach, srdce moje se jen chvělo, prudce bilo na poplach. Láska se mi vyhýbala, smutné bylo moje bytí, A v zahradě mého života, bylo jen zvadlé kvítí. Dlouho jsem...
Celý článek

Alexandra Hiermanová

Božetěchova 36, Brno, 612 00
+ 420 777 210 430

POKUD VÁM TELEFON HNED NEZVEDÁM - VĚNUJI SE ZROVNA rodině, sobě či druhým - PROSÍM NAPIŠTE, ZAVOLÁM ZPĚT JAK BUDU MOCI. :-) Děkuji
datlik.brno@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode