Hudební uskupení  "TADY a TEĎ"

od 2017 se jmenujeme "TICHA"

Tady a teď - tóny, které probouzí ticho.

Tibetské a křišťálové mísy, didgeridoo, fujara, buben udu, akustická bezpražcová baskytara, hlasy - to vše spojené záměrem otevírat hluboký a čirý pramen hudby.

Naše koncerty jsou cestou klidu a ponoření do tohoto pramene. Napojení na energii, kterou v sobě hudba nese a mír v ní obsažený. Ladíme se do tady a teď a každého, kdo se bude chtít zůčastnit, rádi uvítáme. Nebojte se Vy uvítat nás, i sebe. Těšíme se.

jsmetadyated.bandcamp.com/

bandzone.cz/jsmetadyated?at=postList

Kapelu založil v roce 2014 Štěpán s tím, že se nesoustředil na to, co přesně by měla hrát, ale na to, jaký typ lidí by v ní měl být. Podivuhodnými cestami se do kapely postupně připojili Filip, Saša, Igor a Pavel. Základna a tvůrčí domov kapely je ve Štěpánově jurtě. Tam jsme také natočili své první album, které již brzo spatří světlo pevného světa. Tato nahrávka dává představu jakým směrem kráčíme, byť pokaždé písně zní a jsou tvořeny znovu, na míru současné chvíli.

 
Saša Datlík: tibetské mísy, zpěv, ženská energie
Igor: udu, perkuse, zpěv, křišťálová mísa
Štěpán: zpěv, baskytara, dhani, kytara, slova
Filip: didgeridoo, fujara, křišťálová mísa, kalebaska mořská
Pavel: výtvarno
 

Alexandra Hiermanová

Božetěchova 36, Brno, 612 00
+ 420 777 210 430

POKUD VÁM TELEFON HNED NEZVEDÁM - VĚNUJI SE ZROVNA rodině, sobě či druhým - PROSÍM NAPIŠTE, ZAVOLÁM ZPĚT JAK BUDU MOCI. :-) Děkuji
datlik.brno@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode